Szakértõ (Expert)

Подати заявку

Офіс знаходиться в HU - Budapest

Сфера : Támogatás
Контракт : Munkakör
Вакансія доступна з : 16/09/2021

Job description

Szívesen lennél egy piacvezetõ állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelõ minõségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megõrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bõvül?

Legyél nálunk Te is

Termelési értékáram (Focus Factory) Szakértõ (Expert)!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Miért dolgozz nálunk?

Stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlõdõ állategészségügyi vállalata, Budapesten, a X. kerületben a termelõ kapacitásunk bõvítése zajlik.
Elhivatott, lendületes, összetartó csapatunk van.
Hiszünk a valós teljesítményen alapuló elõmenetelben és a cégen belüli karrierlehetõségekben.

Milyen feladatok várnak rád?

A termelési értékáram aszeptikus termelési folyamatokból áll, mely folyamatok és tevékenységek folyamatos szakmai és szabályozási támogatást, kontrolt igényelnek. Ezeknek a folyamatoknak a GMP és technológiai oldali naprakészen tartása és fejlesztése a fõ feladat.

A gyártásokat leíró Szabványműveleti elõírások készítése, felülvizsgálata, aktualizálása a már meglévõ technológiákra.
A technológiai transzferek során érkezõ gyártásokra, tisztítási folyamatokra eljárások készítése.
A gyártások dokumentálásának alapjául szolgáló Mester sarzslapok (MBR) készítése, felülvizsgálata, aktualizálása.
A gyártóterületek munkanaplóinak rendszerezése, formátumának készítése, bevezetése.
Validálási folyamatokhoz szükséges protokollok és jelentések készítésében történõ aktív részvétel.
A fenti feladatokhoz kapcsolódó szakmai tréningek megtartása.
Gap és kockázat analízisek koordinálása és/vagy részvétel.
Eltérések kivizsgálásában való részvétel.
Változtatások nyomonkövetése, azok alapján a szükséges dokumentációs szintű intézkedések meghatározása, elvégzése.
Gyártási adatok, trendek készítése, elemzése fejlesztési javaslattétel
Beruházások, változtatások elõkészítése döntéshez a támogató anyagok, elemzések összeállításával.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

Éves bónusz a vállalat és egyéni eredménytõl függõen
Kiemelkedõ cafeteria keretösszeg
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Étkezési hozzájárulás a helyi étteremben

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

Releváns felsõfokú végzettséggel rendelkeznek (biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gyógyszerész stb.)
3 éves gyógyszeripari tapasztalat, elõnyt jelent biotechnológiai gyártásban, minõségbiztosításon szerzett gyakorlat
Alapos GMP ismeret
Csapatmunkában történõ hatékony együttműködés
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
Számítógépes ismeretek (MS Office napi szintű használata)
Pozitív, kihívásokat kedvelõ, lendületes
Agilis és célorientált

Вверх