Повернутися до переліку препаратів

- cуспензія для ін’єкцій

Опис
Гомогенна суспензія від білого до жовтуватого кольору.

Склад
1 мл препарату містять діючі речовини:
бензилпеніцилін (у формі прокаїну моногідрату) -114 мг;
дигідрострептоміцин (у формі сульфату)               - 200 мг.
Допоміжні речовини: натрію метил-парагідроксібензоат, натрію гідроксиметансульфінат, прокаїну гідрохлорид, антипінний Silbione, натрію цитрат, 70% сорбітол, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код  QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. J01RA01 – Пеніцилін, комбінації з іншими протимікробними препаратами.
Бензилпеніцилін – бактерицидний антибіотик пеніцилінового ряду. Бензилпеніцилін з’єднується з мембраною бактерії й діє шляхом пригнічення останнього етапу синтезу пептидоглікану.
Бензилпеніцилін діє на грампозитивні аеробні бактерії, включаючи S. aureus, стрептококи, особливо бета-гемолітичні, корінобактерії, E. rhusiopathiae, Bacillus spp., а також більшість Actonomyces spp. Деякі анаеробні бактерії, такі як Clostridium spp. та деякі види Bacteroides spp. (не B. fragilis), також чутливі.
Бензилпеніцилін діє на менш стійкі грамнегативні аеробні бактерії, такі як Pasteurella spp.,Haemophylus spp., деякі види Actinobacillus spp.та Leptospira spp., але не активний проти більшості грамнегативних бацил.
Дигідрострептоміцин – бактерицидний антибіотик з групи аміноглікозидів, які впливають на синтез білків і пошкоджують цитоплазматичну мембрану, а також перешкоджають процесу тканинного дихання мітохондрій клітини. Він бактерицидно діє на грамнегативні та грампозитивні мікроорганізми (Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp., Klebsiella spp. , Haemophilus influenzae, Staphylococcus spp., Corynebacterium pyogenes).
Комплексний препарат бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину володіє широким спектром бактерицидної дії, а їх комбінація - ефектом синергізму.
Прокаїн бензилпеніцилін при внутрішньом`язовому введенні добре всмоктується і швидко створює терапевтичні концентрації в крові у кількості 1-2 мкг/мл - у коней, овець, свиней, та 0,5 мкг/мл - у великої рогатої худоби, вже через 2 години після ін’єкції. Препарат після введення добре проникає у легені, нирки, печінку, погано проникає в міокард, мозок, кістки, синовіальну та спинномозкову рідину. Виділяється із організму у незміненому вигляді нирками (до 90%), а також із жовчю, слиною, молоком.
При парентеральному введенні бактеріостатична концентрація дигідрострептоміцину  в крові утворюється через 15-30 хвилин та досягає максимуму через 1-2 години. В терапевтичній концентрації (15 мкг/мл) антибіотик утримується в крові 8-12 годин. Екскретується в основному нирками (95%).

Застосування
Лікування коней, великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, котів та собак, хворих на пневмонію, бронхіт, трахеїт, ентерит, діарею, цистит, метрит, абсцес, ранову інфекцію,інфекцію копит, мастит, бешиху свиней, омфаліт, при післяопераційних інфекціях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

Дозування
Внутрішньом’язово або підшкірно в дозах:
велика рогата худоба, коні - дорослі тварини: 5 мл препарату на 100 кг маси тіла один раз на добу; молодняк - 8 мл препарату на 100 кг маси тіла один раз на добу;
вівці, кози - 3-5 мл препарату на тварину один раз на добу;
свині - 1 мл препарату на  10 кг маси тіла один раз на добу;
собаки, коти - 0,5 мл препарату на  5 кг маси тіла один раз на добу.
Рекомендований курс лікування – 3 доби.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до пеніцилінів та аміноглікозидів. Не застосовувати кролям, мурчакам, хом’якам та піщанкам. Не вводити внутрішньовенно. Не застосовувати тваринам з порушеною функцією нирок.

Застереження
Забій тварин на м'ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється,  відповідно, через 30 діб та 3 доби (або 6 здоювань) після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Скляні або багатошарові пластикові флакони, закорковані гумовими пробками під алюмінієву обкатку по 50, 100 та 250 мл.

Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2 ºС до 8 ºС.
Термін придатності – 2 роки.
Після першого відбору з флакона, препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання у сухому темному місці при температурі від 2 °С до 8°С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la вallastière
33500 Libourne
FRANCE

Виробник готового продукту:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la вallastière
33500 Libourne
FRANCE

 РП№: АА-00076-01-14

 

Вверх