Наша місія

Здоров'я тварин, людей і благополуччя планети нерозривно пов'язані між собою, тому захищаючи здоров'я тварин і навколишнє середовище, ми захищаємо наше власне здоров'я і майбутнє

«Разом: для блага тварин та всього світу» - слоган компанії, оснований на наступних принципах:

  • Допомога в забезпеченні продуктами харчування постійно зростаючого населення

Питання по забезпеченню продовольчими ресурсами всіх верств населення є життєво необхідним в нинішньому світі. У той же час безліч людей не мають доступ до достатньої кількості протеїну тваринного походження.

Стабільний та інтенсивний розвиток сільського господарства є найбільш важливою частиною стратегії задля забезпечення продуктами харчування 9 мільярдів людей у 2050 році.

Наша компанія продовжуватиме співпрацю з нашими партнерами у виробництві тваринного білка, з метою винайдення найбільш ефективних методів вирощування задля мінімального стресу на тварин.

  • Боротьба з зоонозами

Наша діяльність спрямована на боротьбу з зоонозами, які несуть серйозну загрозу пандемій, особливо в світі з стрімко зростаючими міжнародними взаємозв’язками. Ми хочемо підкреслити той факт, що безпечність продуктів харчування останнім часом набула величезної суспільної значимості. Наша продукція та послуги, як існуючі, так і ті, які ми розроблюємо, направлені на забезпечення охорони здоров'я людей і тварин.

  • Пропагування переваг взаємозв’язку між людьми та тваринами

Домашні тварини є важливою частиною нашого життя і можуть значно сприяти фізіологічному та емоційному здоров’ю в умовах суспільства з постійно зростаючою урбанізацією. Наші міста стрімко збільшуються, тому роль ветеринарної медицини полягає також в навчанні людей жити в гармонії зі своїми домашніми тваринами.

Ця потрійна місія є досяжним ідеалом, але знаходиться за межами того, що може зробити одна компанія. Саме тому ми спонукаємо інші компанії до залучення задля досягнення спільної мети, тому що тільки разом з іншими професіоналами ми будемо в змозі задовольнити майбутні потреби охорони здоров'я в світі.

Вверх