Наші цінності

З першого дня існування компанії і до сьогодні ми керуємося власними цінностями. Від країни до країни, вони об'єднують нас, оскільки ми прагнемо досягти досконалості для наших клієнтів за рахунок інновацій

Ми вважаємо, що в пристрасті до роботи з клієнтами формується правильне рішення, ми працюємо задля задоволення кожної бізнес-амбіції та потреби, вирішення кожної проблеми кожного клієнта. Ми будуємо сильні, довгострокові партнерські відносини, здійснюємо спільну інноваційну діяльність та розроблюємо нові рішення разом.

Наш підприємницький дух спонукає до стрімкого досягнення щоразу нових успішних результатів. Ми поділяємо знання і використовуємо всі можливості. Ми мислимо і діємо креативно. Всі зусилля спрямовані на пошук найкращих рішення для наших клієнтів.

Солідарність у спільній діяльності задля спільного результату. Наша мета - боротьба з основними проблемами здоров'я тварин у світі. Ми даємо людям простір, щоб вони могли самі приймати рішення, і ми поважаємо роботу один одного. Це поширюється також на наших клієнтів, де ми сприяємо розвитку відкритої та ефективної співпраці.

Наше інноваційне мислення змушує нас зосереджуватись на високій якості і постійному вдосконаленню власних досліджень. Інновації полягають не лише в розробці нової і нової продукції та сервісів, але й у постійному пошуку нових шляхів для довгострокового підтвердження цінностей для нас і для наших клієнтів.

Вверх