Бізнес та наукові партнерства

Завдяки налагодженим партнерським відносинам з університетами, інститутами, приватними та державними центрами, Сева не лише йде в ногу з новітніми досягненнями в галузі науки, а й наполегливо працює задля розширення і диверсифікації наукових знань.

Для невичерпного досвіду й пошуку найкращих рішень наша компанія має глобальний погляд на передові наукові дослідження. Ми поширюємо наші дослідження  по території всього світу. Крім того, ми визнаємо, що стратегічні альянси з зовнішніми партнерами мають важливе значення для стимулювання діяльності і доповнюють наші власні дослідження та розробки.

Хорошим прикладом того, що співпраця з науковими установами є невід'ємною частиною діяльності Сева Санте Анімаль є приклад розробки і створення нової вакцини COXEVAC. За підтримки Національного інституту сільськогосподарських досліджень Франції (INRA) і Ветеринарної школи, м. Нант, Франція, Сева Санте Анімаль розробила нову вакцину проти Ку-лихоманки, що є одним із найнебезпечніших зоонозів в Європі.

Такі партнерські ділові та наукові стосунки дають можливість нашій компанії співпрацювати з провідними фахівцями в різних галузях, дозволяють постійно відточувати наші власні знання та набувати досвіду для того, щоб розвивати найкращі продукти для наших клієнтів.

Голова правління компанії Сева Санте Анімаль, Mark Prikazsky, назвав вчених "підприємцями нового покоління".

Якщо у вас є бізнес або наукові ідеї, які ви хотіли б розвивати самостійно або у співпраці з нами, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу - contact-ukraine@ceva.com .

Програма SOS 

Програма по ліквідації Сонної хвороби (програма SOS) є результатом соціального партнерства, започаткованого в Уганді в жовтні 2006 року. Це партнерство було сформовано внаслідок надзвичайної ситуації в ряді районів північної частини Уганди, де існує загроза росповсюдження двох штамів африканського трипаносомозу людини (HAT) - захворювання відоме під назвою "сонна хвороба". Програма SOS до сьогоднішнього дня профінансувала лікування понад 250 000 великої рогатої худоби в п'яти районах Apac, Dokolo, Kaberamaido, Ліра і Amolatar. З метою попередження повторного зараження тваринам застосовували різноманітні препарати у вигляді спреїв, якими обробляли кінцівки і живіт - місця, куди зазвичай кусають мухи цеце. 

Програма SOS була успішною в:

  1. Запобіганні схрещення двох штамів Сонної хвороби. 
  2. Зменшенні кількості випадків захворювання в зоні діяльності програми. 
  3. Створенні робочих місць шляхом надання ветеринарних продуктів і послуг.
  4. Поліпшенні здоров'я та життя в цілому великої рогатої худоби і людей в зоні діяльності програми SOS.

> За детальною інформацією відвідайте сайт програми

> Також ви можете ознайомитись із останніми прес-релізами програми SOS

Партнерська програма GALVmed

Сева Санте Анімаль разом із численними громадськими організаціями робить вагомий внесок задля покращення життя бідних людей у всьому світі. Сева Санте Анімаль є учасником програми GALVmed - неприбуткової організації, що поєднує в собі глобальний альянс державних і приватних організації по всьому світу, дана програма фінансується Фондом Білла і Мелінди Гейтс. В рамках цієї програми Сева Санте Анімаль робить вагомий внесок у розробку ветеринарних препаратів, вакцин та проведення досліджень, задля забезпечення здоров'я великої рогатої худоби у різних верств населення. 

> За детальною інформацією відвідайте сайт GALVmed

Вверх