Фармнагляд

Фармнагляд - це наукова та практична діяльність, пов'язана з виявленням, оцінкою, розумінням та запобіганням небажаних ефектів або інших можливо пов'язаних з прийомом препарату проблем. Функціонування системи фармнагляду відбувається в суворій відповідності...

Фармнагляд - це наукова та практична діяльність, пов'язана з виявленням, оцінкою, розумінням та запобіганням небажаних ефектів або інших можливо пов'язаних з прийомом препарату проблем. Функціонування системи фармнагляду відбувається в суворій відповідності з міжнародними директивами та українським законодавством.

Для контролю та подальшого поглибленого вивчення безпеки препаратів на ринку використовується спонтанна система рапортування побічних реакцій.

Система включає в себе збір інформації від всіх суб'єктів обігу лікарського засобу (пацієнтів, фармацевтів, лікарів та ін.) в умовах реальної клінічної практики. Такий підхід дозволяє вивчити:

  • особливості впливу препаратів саме на українських пацієнтів,
  • дає можливість виявити рідкісні побічні реакції,
  • виявляє раніше невивчені факти взаємодії з іншими лікарськими препаратами,
  • поведінку препаратів у вразливих категорій населення, які не залучались до клінічних досліджень.

У разі виникнення побічних ефектів після використання будь-якого з наших продуктів:

  1. Проконсультуйтеся з вашим ветеринарним лікарем
  2. Зв'яжіться з командою CEVA по Фармнагляду, заповнивши форму нижче:

Зібрана особиста інформація призначена для компаній Ceva Animal Health та Ceva group для того, щоб керувати вашим запитом. Ця інформація може бути передана постачальникам послуг для організації відповіді на цей запит. Відповідно до Положення про персональні дані Ви маєте право доступу, виправлення та обмеження обробки Ваших даних. Ви також можете, у певних обмежених випадках, протидіяти обробці, скасувати вашу згоду і просити видалення та перенесення ваших даних. Для будь-якого запиту, що стосується ваших особистих даних, перейдіть за цим посиланням сторінка.