Забезпечення населення продовольством

До 2050 року світове споживання м'яса буде подвоєно: велика частина збільшення попиту в країнах, що розвиваються, буде припадати на куряче м'ясо. На сьогоднішній день, кожне четверте курча-бройлер в світі щеплене вакциною компанії Сева.

На сьогоднішній день, близько одного мільярда людей у ​​країнах, що розвиваються, страждають від хронічного недоїдання й виживають за рахунок споживання великої кількості крохмалевмісних продуктів. Інші два мільярди людей в країнах, що розвиваються, хотіли б споживати більшу кількість якісних поживних продуктів харчування, таких як - м'ясо, молоко та яйця.

Будучи багатим джерелом високоякісного білку, м'ясо, молоко та яйця також містять широкий спектр основних поживних мікроелементів, більшість з яких є недостатніми або відсутніми в раціоні харчування на рослинній основі. Споживання достатньої кількості цих поживних речовин необхідно для росту і розвитку дитячого організму й для підтримки нормального стану дорослого організму.

До 2050 року світове споживання м'яса зросте в два рази. Переважна більшість такого збільшення попиту відбуватиметься в країнах, що розвиваються.

Відомо, що куряче м'ясо складатиме майже половину обсягу додаткового споживання м'яса за період до 2022 року. Профілактика захворювань птиці і скорочення її смертності є важливими шляхами покращення продуктивності галузі.

Основною стратегією розвитку компанії Сева - є вакцинація птиці в інкубаторі, що дозволяє більш ефективно використовувати поновлювані ресурси.

Щороку, близько 12 мільярдів птиці на рік щеплене вакциною нового покоління компанії Сева, тобто кожне четверте курча-бройлер. Проте, внесок компанії Сева для забезпечення населення продовольством виходить далеко за межі принципу, щоб просто бути світовими лідерами у галузі виробництва вакцин для тварин та птиці. Для прикладу:

Інноваційний продукт контролю відтворення , виробництва компанії Сева, - Альтрезин® допомагає підприємствам по вирощуванню свиней в Данії (які вважаються кращими в світі) стати ще більш ефективними.

Наша програма C.H.I.C.K. programme підтримує фахівців з вакцинації в інкубаторі на всіх етапах здійснення їх діяльності. 

Придбання компанією Сева компанії Desvac, що виготовляє обладнання для вакцинації і стратегічне партнерство з Ecat, компанією, що фокусується на автоматизованій обробці яєць і курчат в інкубаторі, дозволяє компанії Сева запропонувати виробникам галузі птахівництва більш широкий спектр послуг, вакцин, програм і заводського обладнання.

Підтримка компанії Сева симпозіуму Sympavi в Дакарі, Сенегал, в 2013 році допомогла у розвитку галузі птахівництва в Африці, майбутнє якої буде залежати від вакцинації птиці в інкубаторі.

Компанія Сева запровадила нову програму - Perfect Pair-Ідеальна пара - що передбачає застосування поєднання двох різних типів вакцин нового покоління для запобігання трьох основних захворювань домашньої птиці в одній ін'єкції.

Вверх