Про нас

Компанія Сева Санте Анімаль Україна - спеціалізується на оптовому продажу ветеринарних препаратів по всій Україні і представлена командою професіоналів для вирішення поставлених задач та досягнення цілей, що найбільш актуальні для партнерів

Сева Санте Анімаль - глобальна компанія, представлена в 42 країнах світу, а діяльність якої охоплює 110 країн.  

Сева включає 12 науково-дослідних центрів, 25 виробничих майданчиків і більше 5000 співробітників по всьому світу.

Пріоритетом компанії Сева є формування довготривалих партнерських відносин, забезпечення своїх клієнтів продукцією найвищої якості та надання професійних сервісних послуг у найкоротший термін.

Компанія Сева Санте Анімаль Україна за довгий час існування на ветеринарному ринку України зарекомендувала себе, як надійний партнер, що стало запорукою стабільного розвитку та успіху компанії.

Компанія Сева Санте Анімаль Україна є частиною груп компаній Сева, що обумовлює факт конкурентоспроможних цін на продукцію і гарантує високу якість поставленого товару, згідно найвищим європейським GMP стандартам.

Асортимент продукції компанії представлений наступними основними групами:

  • вакцини для птахівництва та свинарства; 
  • протимікробні препарати ін’єкційного та перорального застосування;
  • препарати для регуляції репродукції;
  • препарати для контролю мікотоксинів та ін.

Поставка сертифікованої продукції високої якості та виконання договірних зобов'язань перед нашими партнерами є основами довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин з компанією Сева Санте Анімаль Україна.

Сподіваємося на довготривалу та плідну співпрацю!

Вверх