Птахівництво

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є розробка вакцин для промислового птахівництва

Збільшення населення планети веде до збільшення виробництва продуктів харчування. Важливим джерелом їжі для людей в усьому світі є протеїн, що міститься в м'ясі тварин і птахів. Виробляючи вакцини, обладнання та надаючи відповідні послуги, компанія Сева Санте Анімаль сприяє в захисті, як здоров'я тварин, так і здоров'я людини, при цьому підтримуючи продовольчу безпеку.

Сева Санте Анімаль - СВІТОВИЙ ЛІДЕР у розробці імунокомплексних і векторних вакцин!

СЕВАК  ТРАНСМУН - вакцина жива ліофілізована комплексна проти інфекційної бурсальної хвороби. Інфекційна бурсальна хвороба , хвороба Гамборо, в даний час є актуальною проблемою для сучасного птахівництва. Єдиним ефективним методом профілактики, що забезпечує захист проти високовірулентного вірусу ІББ, є своєчасна імунізація сприйнятливих курчат. Високий рівень материнських антитіл у сироватці добових курчат перешкоджає утворенню імунітету до ІББ при використанні традиційних живих вакцин.

Науковці компанії Сева Санте Анімаль розробили імунокомплексну вакцину проти інфекційної бурсальной хвороби - Севак ТРАНСМУН, яка застосовується одноразово. Нова технологія, задіяна при створенні імунокомплексних вакцин , дозволила подолати вплив материнського імунітету на вакцинацію проти ІББ і застосувати вакцину курчатам в інкубаторії методом «in ovo» або підшкірно. Перевагою даного типу вакцин є можливість реплікації вакцинного вірусу в клітинах фабрицієвої сумки незалежно від рівня материнських антитіл у добових курчат.

В даний час компанія Сева Санте Анімаль пропонує широкий асортимент векторних вакцин для птиці, створених на векторному вірусі віспи птиці ВЕКТОРМУН FP , і на векторному вірусі герпесу індиків ВЕКТОРМУН HVT.
Вакцини серії ВЕКТОРМУН довели свою ефективність в контролі інфекційних хвороб птахів у різних країнах світу:

 • При застосуванні векторних вакцин не знижуються виробничі показники птахів: фактично відсутні пост - вакцинальні реакції .
 • При застосуванні векторних вакцин знижується кількість вакцинацій птахів: вакцини ВЕКТОРМУН викликають тривалий імунітет , тому, як правило , відсутня необхідність ревакцинації в польових умовах.
 • При застосуванні векторних вакцин відсутнє горизонтальне поширення вакцинного вірусу: виключається ризик зараження навколишнього середовища вірусними збудниками хвороби , яке може призвести до безконтрольного зараження птиці.
 • Застосування векторних вакцин покращує загальну епізоотичну ситуацію в господарстві: вакцини ВЕКТОРМУН не викликають поствакцинальних реакцій , поширення вакцинного вірусу («роллінг» інфекція), покращують загальне здоров'я стада, тим самим знижуючи негативний вплив вірусних та бактеріальних агентів на організм птахів протягом продуктивного періоду.

Компанія Сева Санте Анімаль є:

 • Найбільшим у світі виробником векторних вакцин з широким діапазоном комбінацій: ВЕКТОРМУН HVT-NDV, ВЕКТОРМУН FP-LT, ВЕКТОРМУН FP-MG і багатьох інших.
 • Компанією № 1 у світі по застосуванню технології імунного комплексу : Севак ТРАНСМУН. Щоб дізнатися більше про Севак ТРАНСМУН, відвідайте http://www.transmune.com/ru.
 • Компанією № 1 у світі з виробництва та продажу вакцин проти хвороби Гамборо : Севак ТРАНСМУН, ВЕКТОРМУН HVT-IBD, Севак IBD L, і Севак Гумбо L.
 • Компанією № 1 в США з виробництва та продажу вакцин проти сальмонельозу птахів: ЛАЙЕРМУН SE і ЛАЙЕРМУН 3.
 • Вперше нами були розроблені інактивовані вакцини широкого спектру: КОРІМУН 4K, КОРІМУН 7K, призначені для профілактики сальмонельозу , інфекційного риніту і основних вірусних захворювань.
 • Компанією № 1 в США з продажу вакцин проти вірусу інфекційної анемії курчат: ЦИРКОМУН.
 • Одним з найбільших постачальників вакцин проти пташиного грипу та хвороби Ньюкасла : Севак FLU-KEM.

Компанія Сева Санте Анімаль виробляє більше 1000 ліцензованих біопрепаратів для птиці по всьому світу!

Вверх