Глобальний захист здоров'я тварин

Половина всіх існуючих і 3/4 нових інфекційних захворювань людини - зоонози. Разом з партнерами по всьому світу, компанія Сева працює на зменшення захворюваності тварин й цим самим робить значний внесок у забезпечення глобальної охорони здоров'я.

Половина всіх інфекційних захворювань і три чверті ново виникаючих захворювань, які впливають на здоров'я людей є зоонозними - тобто передаються людям від тварин.

Швидке зростання популяції людей і тварин в світі, інтенсифікація систем ведення сільського господарства, величезне зростання в обсягах споживання м'яса, молока і яєць, головним чином в країнах, що розвиваються, і стрімке зростання міжнародного руху людей, тварин і продуктів тваринництва - обгрунтовують підвищений ризик зоонозних захворювань, у тому числі потенційно катастрофічних епідемій.

Разом з партнерами по всьому світу, компанія Сева працює на зменшення захворюваності тварин й цим самим робить значний внесок у забезпечення глобальної охорони здоров'я.

У країнах, де існує загроза на бруцельоз, Сева співпрацює з органами охорони здоров'я, для забезпечення профілактики цього захворювання. За даними ВООЗ, щороку діагностується півмільярда випадків захворювання людей на бруцельоз. Захворювання виникає при вдиханні пилу при обробці продуктів тваринництва, заражених бруцелами, або, при споживанні необробленого молока від інфікованих тварин. Компанія Сева, наряду з забезпеченням технічних послуг діагностики бруцельозу, виготовляє вакцину COGLAREV®.

Програма по ліквідації Сонної хвороби є результатом соціального партнерства, започаткованого в Уганді в 2006 році. Це партнерство було сформовано внаслідок надзвичайної ситуації в ряді районів північної частини Уганди, де існує загроза росповсюдження двох штамів африканського трипаносомозу людини (HAT) - захворювання відоме під назвою "сонна хвороба". Більш ніж мільйону голів ВРХ вже застосовуються такі препарати, як VERIBEN® B12 та VERIDIUM®, які знищують ектопаразитів та VECTOCID®, що знищує зокрема мух цеце. Застосування вказаних препаратів значно знижує ризик поширення ектопаразитів, що становлять загрозу для здоров'я людини. Компанія Сева також працює над розробкою ефективного засобу тривалої дії проти комарів для корів - програма "Корови проти малярії" . 

Сева була обрана урядом Мексики на поставку вакцини для кампанії з вакцинації птиці проти пташиного грипу, після спалаху в 2012 році, який був руйнівним для галузі птахівництва країни.  Такі вакцини Сева, як VECTORMUNE® AI та CEVAC® New Flukem застосовуються для імунізації птиці проти H5N2 та CEVAC® Flu H7 k проти H7N3. Близько мільярда доз вакцини було застосовано. 

У Єгипті, на додаток до поставок більше 60 мільйонів доз вакцини проти пташиного грипу VECTORMUNE® AI, Сева, разом з ФАО сприяла створенню програми по розробці та оптимізації нових програм вакцинації птиці.

У Бангладеш, Сева реалізувала програму вакцинації в інкубаторі, під час якої 13 мільйонів курей-несучок було імунізовано проти пташиного грипу з використанням VECTORMUNE® AI. Головним завданням було не допустити зниження обсягів виробництва яєць в країні, пов'язане з епідеміями хвороб, тим самим зміцнюючи продовольчу безпеку.

В Угорщині Сева брала участь в ініціюванні державно-приватного партнерства, для створення програми профілактики Ку-лихоманки, після спалаху захворювання в 2013, під час якого було госпіталізовано близько 200 людей. Ку-лихоманка - є важким бактеріальним захворюванням, що може передаватися від великої та дрібної рогатої худоби до людини і викликати серйозні суспільної та економічні проблеми. Сева виготовляє COXEVAC® - єдина у світі вакцина проти даного захворювання, яка не тільки покращує клінічний стан, але і значно зменшує або навіть виключає виділення бактерій у вакцинованих тварин, тим самим обмежуючи забруднення навколишнього середовища.

Вверх