Домашні тварини

75 % існуючих інфекційних захворювань тварин є спільними й для людей. Завдяки своїй продукції, Сева Санте Анімаль бореться з поширенням інфекційних захворювань - зоонозів, які можуть передаватися від диких або домашніх тварин і птахів до людини

Протипаразитарні препарати

Ектопаразити, такі як блохи, кліщі, комарі, москіти та воші можуть переносити хвороби до людей, собак, котів та інших тварин. Захворювання, які вони передають вважаються "трансмісивними хворобами". Дирофіляріоз, вірус Західного Нілу і Лайма лише три приклади з хвороб, які розповсюджуються зовнішніми паразитами до людини і домашніх тварин. З лінійкою ветеринарних препаратів Вектра®, Сева Санте Анімаль надає передове наукове рішення на базі інноваційних інсектицидів швидкої дії. Динотефуран, поєднаний з регулятором росту комах і акарицидами, призначений для захисту котів та собак від ектопаразитів. 

Вектра 3D: широкий спектр захисту від ектопаразитів собак,  являє собою унікальну комбінацію трьох активних компонентів, ретельно поєднаних в систему, яка дозволяє продукту швидко поширюватись і затримуватись на тілі собаки. Вектра 3D відлякує і знешкоджує через контакт: дорослих бліх, кліщів, комарів, вошів, мух і москітів. Препарат також контролює розвиток усіх незрілих стадій бліх: яєць, личинок та лялечок. 

Вектра Феліс: Застосовується для лікування котів (віком від 7 тижнів і масою тіла від 0,6 кг) при ураженні блохами (Siphonaptera spp.) на усіх фазах розвитку (яйце-личинка-лялечка-доросла комаха), препарат може застосовуватися у комплексній програмі лікування і профілактики алергічного дерматиту. Вектра - Феліс знищує паразитів при контакті! Після одноразової обробки тварини препаратом всі блохи, що є на тварині, гинуть вже протягом 2 годин! Вектра Феліс попереджає ураження блохами щонайменше впродовж одного місяця, повторну обробку рекомендують проводити через ЗО діб. При сильному ураженні блохами за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини обробку можна повторити через 2 тижні.

Ефективне лікування саркаптозу, отодекозу, демодекозу, інвазій блохами або вошами у собак та котів можливе за допомогою препарату Неостомозан.

Профілактика та лікування гельмінтозів у собак та котів

Більшість гельмінтів собак та котів паразитують у шлунково-кишковому тракті тварин, переважно у тонкому відділі кишечнику. Інфіковані тварини виділяють з фекаліями яйця і личинки гельмінтів, сприяючи їх широкому розповсюдженню і наражаючи на небезпеку зараження людини і домашніх тварин. Більшість гельмінтозів протікає хронічно, що значно ускладнює діагностику. Будь-яке інше захворювання на тлі гельмінтозу протікає значно важче. Своєчасна дегельмінтизація собак і кішок грає важливу роль в профілактиці гельмінтозів людини. Протигельмінтна лінія препаратів компанії Сева представлена препаратами: Цестал Плюс та Цестал Кет.

Феромони для собак та котів

Фелівей містить синтетичний аналог феромону лицьових залоз котів (фракція РЗ). Виділяючи синтезований феромон, Фелівей імітує дію феромону лицьових залоз котів, «інформуючи» тварину про відсутність причин для занепокоєння і створюючи у неї відчуття спокою та безпеки, відновлює хороше самопочуття та нормалізує поведінку котів. 
Застосовується для нормалізації поведінки у стресових ситуаціях, для припинення мічення території та дряпання, для адаптації до нового оточення (переїзд, нова сім’я, нові домашні улюбленці), для примирення з іншими котами чи іншими тваринами в домі.
Фелівей використовується також у комплексній терапії ідіопатичного циститу. Дослідження показали, що коти, що зазнали впливу феромонів Фелівей, мали менш суворий характер захворювання та менше рецидивів ідіопатичного циститу. Це свідчить про те, що, зменшивши загальне почуття тривожності у котів, Фелівей також може допомогти в управлінні ідіопатичного циститу.

Адаптіл містить синтетичний аналог феромону лактуючої суки. Лактуючі суки виділяють спеціальні феромони для своїх цуценят, які, як відомо, діють на них заспокійливо. Доведено, що «відчуття материнського тепла» собака «пам’ятає» протягом усього життя, тобто не тільки цуценята, а й дорослі собаки сприйнятливі до цих феромонів. Дані феромони є сильним сигналом заспокоєння та комфорту для собак у стресових ситуаціях.
Застосовується при ранньому відлученні цуценят від матері, при боязні шумів, вибухів (салюти, феєрверки, гроза, постріли і т.п.), при розставанні з господарем (страх самотності, тимчасова розлука) чи при появі нового члена сім’ї, під час і після візиту до ветеринара, при відвідуванні виставки та при транспортуванні тварини. 
Адаптіл є безпечним для тварин та людей, при використанні відповідно до рекомендацій. Можна використовувати в поєднанні з ветеринарними препаратами. Адаптіл безпечний для цуценят та собак похилого віку.

Шампуні для собак та котів

Адаксіо - шампунь для собак, містить хлоргексидин та міконазол. 
Застосовується лікування та профілактики себорейного дерматиту, викликаного Malassezia pachydermatis або Staphylococcus pseudintermedius.

Дуксо Калм - шампунь для собак та котів, містить фітосфінгозин та авентраміди.
Фітосфінгозин є природним компонентом керамідів, які знаходяться в шкірному бар'єрі. Фітосфінгозин є про-керамідом й відіграє ключову роль у гомеостазі шкіри. Фітосфінгозин допомагає підтримувати захисний бар'єр шкіри. Шампунь допомагає заспокоїти чутливу шкіру і зберегти здоров'я шкірного покриву у собак і котів. 

Дуксо Кейр - шампунь для собак та котів, містить фітосфінгозин. Очищує і додає блиску шерсті, зволожує, дезодорує з ніжним ароматним зеленого чаю. 

Дуксо Піо - шампунь для собак та котів, містить фітосфінгозин, клімбазол та хлоргексидин. 
Дуксо Піо є антибактеріальним та протигрибковим шампунем. Зовнішньо очищає та контролює мікрофлору шкіри. Він заспокоює і зволожує, зберігаючи бар'єр шкіри.

Дуксо Себ - шампунь для собак та котів, містить фітосфінгозин, екстракт зеленого чаю та фомблін.  Допомагає підтримувати шкірний гомеостаз у собак і котів з жирною шкірою, зберігаючи зволоження і зведення до мінімуму неприємного запаху. Залишає шерсть м'якою та блискучою.

Вверх