Домашні тварини

75 % існуючих інфекційних захворювань тварин є спільними й для людей. Завдяки своїй продукції, Сева Санте Анімаль бореться з поширенням інфекційних захворювань - зоонозів, які можуть передаватися від диких або домашніх тварин і птахів до людини

Протипаразитарні препарати

Ектопаразити, такі як блохи, кліщі, комарі, москіти та воші можуть переносити хвороби до людей, собак, котів та інших тварин. Захворювання, які вони передають вважаються "трансмісивними хворобами". Дирофіляріоз, вірус Західного Нілу і Лайма лише три приклади з хвороб, які розповсюджуються зовнішніми паразитами до людини і домашніх тварин. З лінійкою ветеринарних препаратів Вектра®, Сева Санте Анімаль надає передове наукове рішення на базі інноваційних інсектицидів швидкої дії. Динотефуран, поєднаний з регулятором росту комах і акарицидами, призначений для захисту котів та собак від ектопаразитів. 

Вектра 3D: широкий спектр захисту від ектопаразитів собак,  являє собою унікальну комбінацію трьох активних компонентів, ретельно поєднаних в систему, яка дозволяє продукту швидко поширюватись і затримуватись на тілі собаки. Вектра 3D відлякує і знешкоджує через контакт: дорослих бліх, кліщів, комарів, вошів, мух і москітів. Препарат також контролює розвиток усіх незрілих стадій бліх: яєць, личинок та лялечок. 

Ефективне лікування саркаптозу, отодекозу, демодекозу, інвазій блохами або вошами у собак та котів можливе за допомогою препарату Неостомозан.

Профілактика та лікування гельмінтозів у собак та котів

Більшість гельмінтів собак та котів паразитують у шлунково-кишковому тракті тварин, переважно у тонкому відділі кишечнику. Інфіковані тварини виділяють з фекаліями яйця і личинки гельмінтів, сприяючи їх широкому розповсюдженню і наражаючи на небезпеку зараження людини і домашніх тварин. Більшість гельмінтозів протікає хронічно, що значно ускладнює діагностику. Будь-яке інше захворювання на тлі гельмінтозу протікає значно важче. Своєчасна дегельмінтизація собак і кішок грає важливу роль в профілактиці гельмінтозів людини. Протигельмінтна лінія препаратів компанії Сева представлена препаратами: Цестал Плюс та Цестал Кет.

Вверх