Продукція

Сева Санте Анімаль Україна є торговим філіалом міжнародної компанії Ceva Sante Animale (Франція).

Всі ветеринарні препарати, що їх пропонує наша компанія, відповідають найвищим європейським GMP стандартам та міжнародним стандартам, зареєстровані та сертифіковані на території України. Вже довгий час препарати з високою ефективністю використовуються на птахопідприємствах та свинокомплексах всіх регіонів України.

Велику частину нашого асортиментного переліку займають вакцинні препарати для птахівництва СЕВАК (ВІТАПЕСТ Л, ВІТАБРОН Л, ІБХ Л, ТРАНСМУН ІБХ, НХ-ІБ-СЗН, БРОЙЛЕР НХ К), а також включені новітні векторні вакцини виробничтва компанії БІОМУН КОМПАНІ, США (РЕОМУН 3, ЦИРКОМУН, ВЕКТОРМУН HVT NDV, ВЕКТОРМУН FP-MG, ВЕКТОРМУН FP-LT, ВЕКТОРМУН FP-LT+AE).

Пропозицію нашої компанії для птахівничих господарств доповнюють фармацевтичні препарати французького виробництва, як антибіотики (ВЕТРИМОКСИН 50, КІНОЕКС, КІНОКОЛ, КОЛІВЕТ, ТІАМВЕТ 45%, ДОКСИВІТ, ТІАКЛОР), так і інші препарати ВІГОЗИН, МІКОТОКС НГ.

Крім того, компанія  Сева Санте Анімаль Україна пропонує спектр ін'єкційних антибіотиків (ВЕТРИМОКСИН П.Д., ТЕТРАВЕТ П.Д.,ІНТРАМІЦИН), що вже здобули широке визнання в Україні серед господарств по відгодівлі свиней та великої рогатої худоби, а також нові продукти для галузі свинарства (КОГЛАПІКС, КОГЛАМУН, СЕВАЗУРІЛ 5%, ФЕРТІПІГ, ЕНЗАПРОСТ Т) та продукти для дрібних домашніх тварин.

Важливого значення набуває той факт, що Сева Санте Анімаль Україна пропонує ветеринарні препарати за конкурентними цінами безпосередньо від виробника, оскільки має статус представництва.

Всі ці фактори, разом з професіоналізмом наших спеціалістів щодо наданн сервісу, технологічної підтримки та консультації клієнтам є основою нашої співпраці з Вами.

З повним переліком продукції Ви можете ознайомитись тут - Асортиментний перелік

Вверх