Повернутися до списку завантажень

Хвороба Гамборо - спеціальне видання

Протягом останніх десятиліть галузь птахівництва набула стрімкого розвитку. Підвищений попит на більш високі обсяги, кращу якість та конкурентоспроможні ціни призвели до індустріалізації, інтенсифікації і концентрації
виробництва. Все це спричинило значний тиск на тварин, що мають генетичний потенціал, для досягнення більшого прибутку та вищої ефективності, що, в свою чергу, підвищує ризик виникнення інфекційних захворювань. На додаток до контролю захворювань існує тиск на виробників стосовно зменшення використання антибіотиків та інших хімічних речовин, на рівні з усуненням збудників різноманітних захворювань це змушує виробників шукати оптимальні методи контролю захворювань. У цьому контексті, принципи біозахисту та вакцинації значно поліпшили зусилля й стали важливими інструментами для контролю захворювань. Саме тому, персонал, що залучений до вакцинації повинен бути добре проінформованим.
Сева Санте Анімаль глибоко віддана дослідженням, розробкам, маркетингу та підтримці за для розвитку сфери вакцинації як домашньої, так і промислової птиці. Асортиментний перелік Сева Санте Анімаль є досить широким і включає в себе безліч вакцин, розроблених на основі новітніх технологій, таких як імуннокомплексні вакцини, а також найбільший діапазон рекомбінантних
векторних вакцин для птиці. Основною метою Сева Санте Анімаль є не зупинятися на виробництві вже винайдених вакцин, а активно досліджувати галузь в цілому, обрати найкраще, об’єднати і використати отримані знання для досягнення оптимального результату у боротьбі з інфекційними захворюваннями. З цієї причини, значні інвестиції що року проводяться у  внутрішні та зовнішні дослідження.
Метою цього спеціального журналу є надати відповіді на запитання про вакцини та вакцинацію, які не описані в реєстраційних досьє або настановах по застосуванню, що супроводжують продукцію.
Ключові питання, такі як ефективність проти варіацій конкретного мікроорганізму, розповсюдженого в різних частинах світу; сумісність між вакцинами; підвищення стійкості або запобігання (зменшення) виділенню й поширенню збудника в середовищі, які мають вирішальне значення для зниження ризику персистенції збудника або не допущення поширення захворювання; вплив або втручання пасивного імунітету, переваги використання однієї категорії вакцин перед іншими, і т.д. Інформація заснована на даних, які ми отримали, як і з наукових публікацій так і інформації, зібраної в рамках нашого власного досвіду. Ми сподіваємося, що дане видання буде корисним для всіх фахівців галузі птахівництва. 

Яннік Гардін, директор відділу Інноваційних стратегій у біології, Сева СантеАнімаль

Вверх