Повернутися до переліку препаратів

- розчин для перорального застосування

Опис
Прозорий розчин блідо-жовтого кольору, без запаху.

Склад
100 мл препарату містять діючу речовину:
альтреногест                                       0,4 г.
Допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол, бутилгідроксианізол, рафінована соєва олія.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QG03D– прогестагени.
Альтреногест – синтетичний прогестаген, що належить до сімейства 19-нор-тестостерону. Дія альтреногесту обумовлена за рахунок зниження концентрації в плазмі крові ендогенних гонадотропінів (ЛГ і ФСГ). Зниження концентрації гонадотропінів в плазмі крові спричиняє регресію великих фолікулів (> 5 мм) і не допускає утворення фолікулів більших 3 мм, що призводить до відсутності тічки і овуляції під час лікування.
Після завершення курсу лікування в плазмі крові спостерігають збільшення концентрації ЛГ, що призводить до стимуляції росту та дозрівання фолікулів.
Альтреногест швидко всмоктується після перорального застосування, пік концентрації у плазмі крові спостерігають впродовж 1-4 годин після застосування. Альтреногест метаболізується в основному в печінці і виводиться з жовчю. Період напіввиведення - близько 14 годин.

Застосування
Ремонтним свинкам та свиноматкам для синхронізації тічки та покращення відсотку опоросу та кількості живонароджених поросят.

Дозування
Застосовують статевозрілим ремонтним свинкам після першої тічки індивідуально перорально з кормом або примусово безпосередньо в ротову порожнину у дозі 5 мл (20 мг альтреногесту) на тварину один раз на добу протягом 18 діб.
Свиноматкам застосовують у день відлучення поросят індивідуально перорально з кормом або примусово безпосередньо в ротову порожнину в дозі 5 мл (20 мг альтреногесту) на тварину один раз на добу протягом 3 діб.
Спосіб застосування (для флаконів ємністю 540 і 1080 мл):
Використовувати лише з спеціальними дозаторами Альтрезин.
Утримуючи флакон в горизонтальному положенні, повернути сопло дозатора вгору і повільно натиснути на курок, поки на кінчику сопла не з’явиться крапля розчину.
Кожного наступного повного натискання на дозатор подаватиметься доза, що дорівнює 5 мл. Для регулярного застосування препарату утримуйте флакон з розчином вертикально догори дном. Не знімайте дозатор із пляшки до повного використання розчину. У проміжках між застосуванням препарату використовуйте блокатор дозатору.
Спосіб застосування (для флаконів ємністю 360 мл):
Натисніть і відпустіть насос-дозатор, щоб виділилась одна доза, що дорівнює 5 мл. Під час застосування флакон не струшувати.
Препарат розподіляють на поверхні корму безпосередньо перед ранковою годівлею.
Після припинення застосування препарату тічка, залежно від індивідуальних особливостей тварин, настає через 5-7 діб.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам із захворюваннями матки. Не застосовувати самцям.

Застереження
Побічна дія
Дотримуйтесь застосування рекомендованої дози щоденно впродовж усього курсу лікування, оскільки недотримання дозування може призвести до утворення кістозних фолікулів.
Особливі застереження при використанні
Альтрезин слід додавати у корм безпосередньо перед згодовуванням. Видалити залишки корму з годівниць, що містять будь-які інші ветеринарні препарати. Застосовувати лише статевозрілим ремонтним свинкам, у яких вже була одна тічка. Рештки корму з препаратом слід утилізувати.
Період виведення (каренції)
Забій тварин на м'ясо дозволяють через 9 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу
При роботі із препаратом використовуйте засоби індивідуального захисту (рукавички, халат), будьте обережні, уникайте контакту зі шкірою. При потраплянні препарату на шкіру чи слизові оболонки, слід негайно промити місце ураження проточною водою. Після роботи з препаратом слід ретельно промити руки з милом під проточною водою. Людям із підвищеною чутливістю до компонентів препарату, вагітним жінкам та жінкам дітородного віку слід уникати роботи із даним препаратом або проявляти крайню обережність при поводженні з цим продуктом. Людям з прогестероно-залежними пухлинами та тромбоемболічними захворюваннями слід уникати роботи із даним препаратом.
Побічна дія: абсорбція препарату через шкіру може призвести до порушення менструального циклу у жінок, виникнення маткових або спастичних болів у животі, підвищення або зниження маткової кровотечі, продовження вагітності та головних болів. У випадку виникнення побічних ефектів слід негайно звернутися до лікаря.

Форма випуску
Альтрезин випускають в алюмінієвих контейнерах ємністю 540 і 1080 мл та алюмінієвих  аерозольних балонах  ємністю 360 мл, упакованих в картонні коробки.

Зберігання
Зберігати окремо від продуктів харчування та кормів в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 5 ºС до 25 ºС.
Термін придатності - 36 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
 33500 Libourne
 France

Виробник готового продукту:

Сева Санте Анімаль
З.І. Тре Ле Буа
22600 Лудеак
Франція

Ceva Sante Animale
Z.I. Tres le Bois
22600 Loudeac
France

 РП№: АА-05480-01-14

Вверх