Повернутися до переліку препаратів

- розчин для перорального застосування

Опис
Прозорий розчин блідо-жовтого кольору, без запаху.

Склад
100 мл препарату містять діючу речовину:
альтреногест                                       0,4 г.
Допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол, бутилгідроксианізол, рафінована соєва олія.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QG03D– прогестагени.
Альтреногест – синтетичний прогестаген, що належить до сімейства 19-нор-тестостерону. Дія альтреногесту обумовлена за рахунок зниження концентрації в плазмі крові ендогенних гонадотропінів (ЛГ і ФСГ). Зниження концентрації гонадотропінів в плазмі крові спричиняє регресію великих фолікулів (> 5 мм) і не допускає утворення фолікулів більших 3 мм, що призводить до відсутності тічки і овуляції під час лікування.
Після завершення курсу лікування в плазмі крові спостерігають збільшення концентрації ЛГ, що призводить до стимуляції росту та дозрівання фолікулів.
Альтреногест швидко всмоктується після перорального застосування, пік концентрації у плазмі крові спостерігають впродовж 1-4 годин після застосування. Альтреногест метаболізується в основному в печінці і виводиться з жовчю. Період напіввиведення - близько 14 годин.

Застосування
Ремонтним свинкам та свиноматкам для синхронізації тічки та покращення відсотку опоросу та кількості живонароджених поросят.

Дозування
Застосовують статевозрілим ремонтним свинкам після першої тічки індивідуально перорально з кормом або примусово безпосередньо в ротову порожнину у дозі 5 мл (20 мг альтреногесту) на тварину один раз на добу протягом 18 діб.
Свиноматкам застосовують у день відлучення поросят індивідуально перорально з кормом або примусово безпосередньо в ротову порожнину в дозі 5 мл (20 мг альтреногесту) на тварину один раз на добу протягом 3 діб.
Спосіб застосування (для флаконів ємністю 540 і 1080 мл): утримуючи флакон в горизонтальному положенні, повернути сопло дозатора вгору і повільно натиснути на курок, поки на кінчику сопла не з’явиться крапля розчину.
Кожного наступного повного натискання на дозатор подаватиметься доза, що дорівнює 5 мл. Для регулярного застосування препарату утримуйте флакон з розчином вертикально догори дном. Не знімайте дозатор із пляшки до повного використання розчину. У проміжках між застосуванням препарату використовуйте блокатор дозатору.
Спосіб застосування (для флаконів ємністю 360 мл): натисніть і відпустіть насос-дозатор, щоб виділилась одна доза, що дорівнює 5 мл. Під час застосування флакон не струшувати.
Препарат розподіляють на поверхні корму безпосередньо перед ранковою годівлею.
Після припинення застосування препарату тічка, залежно від індивідуальних особливостей тварин, настає через 5-7 діб.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам із захворюваннями матки. Не застосовувати самцям.

Застереження
Альтрезин слід додавати у корм безпосередньо перед згодовуванням. Видалити залишки корму з годівниць, що містять будь-які інші ветеринарні препарати. Застосовувати лише статевозрілим ремонтним свинкам, у яких вже була одна тічка. Рештки корму з препаратом слід утилізувати.

Форма випуску
Альтрезин випускають в алюмінієвих контейнерах ємністю 540 і 1080 мл та алюмінієвих  аерозольних балонах  ємністю 360 мл, упакованих в картонні коробки.

Зберігання
Зберігати окремо від продуктів харчування та кормів в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 5 ºС до 25 ºС.
Термін придатності - 36 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
ФРАНЦІЯ

Сeva Sante Animale
10 avenue de la вallastière
33500 Libourne
FRANCE

Виробник готового продукту:

Сева Санте Анімаль
З.І. Тре Ле Буа
22600 Лудеак
ФРАНЦІЯ

Ceva Sante Animale
Z.I. Tres le Bois
22600 Loudeac
FRANCE

РП№: АА-05480-01-14

Вверх