Повернутися до переліку препаратів

- розчин для ін’єкцій

Опис
Прозорий розчин від світло-жовтого до жовтого кольору. 

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
флуорфенікол - 300, 0 мг.
Допоміжні речовини: диметилацетамід, діетиленгліколь моноетиловий ефір, макрогол 300.

Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.
Флуорфенікол – синтетичний антибіотик широкого спектру дії, володіє бактеріостатичними властивостями по відношенню до грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів. Він інгібує синтез білку, зв'язуючись в протоплазмі бактеріальної клітини з рибосомальною субодиницею 70S, що приводить до гальмування активності пептидилтрансферази, і, тим самим, запобігає транспорту амінокислот на пептидний ланцюг і подальшому утворенню білку.
Флуорфенікол, що входить до складу препарату, є похідним тіамфеніколу, в молекулі якого гідроксильна група замінена атомом флуору. Він володіє широким спектром антибактеріальної дії, активний по відношенню до Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Pasteurella haemolytica, Bordetella bronchiseptica, Haemophilus spp., Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyorhinis, Ornitobacterium rhinotrachealаe, Escherichia coli, Salmonella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp, Shigella spp., Klebsiella spp., а також Proteus spp. Активний по відношенню до мікроорганізмів, стійких до хлорамфеніколу.
При пероральному застосуванні флуорфенікол швидко всмоктується в травному каналі та проникає в усі органи і тканини організму, досягаючи максимальних концентрацій у сироватці крові через 1 годину, і утримується в терапевтичній концентрації в органах і тканинах птиці протягом 24 годин. Біодоступність флуорфеніколу у птиці після перорального застосування становить 55%. Виведення препарату здійснюється, переважно, з сечею у незміненому вигляді – до 50 %.
При внутрішньом'язовому введенні лікарського препарату в рекомендованій дозі свиням флуорфенікол досягає максимальної концентрації в крові протягом 2 годин і підтримується на терапевтичному рівні протягом 48 годин.
Період напіввиведення флуорфеніколу при внутрішньом'язовому введенні тваринам становить 15 годин , при підшкірному введенні великій рогатій худобі - 32 години.
Флуорфенікол і його метаболіти , в т.ч. флуорфенікол амін, виділяються з організму головним чином з сечею.

Застосування
Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, спричинених мікроорганізмами (Mannheimia haemolytica, Pasteurella multocida and Histophilus somni), чутливими до флуорфеніколу.
Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Actinobacillus pleuropneumoniae and Pasteurella multocida), чутливими до флуорфеніколу.

Дозування
 Велика рогата худоба - внутрішньом'язово: дворазово з інтервалом 48 годин у дозі 20 мг флуорфеніколу на кг маси тіла (що дорівнює 1 мл препарату на 15 кг маси тіла). Підшкірно: одноразово в дозі 40 мг флуорфеніколу на кг маси тіла (2 мл препарату на 15 кг маси тіла).
Свині - внутрішньом'язово: дворазово з інтервалом 48 годин в дозі 15 мг флуорфеніколу на кг маси тіла (1 мл препарату на 20 кг маси тіла).
Загальна кількість препарату на одне введення не повинна перевищувати 10 мл - для великої рогатої худоби та 3 мл - для свиней.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до флуорфеніколу.
Не застосовувати для лікування тварин, призначених для селекційних цілей. Не застосовувати коровам, молоко яких призначено для споживання людиною. Не застосовувати поросятам масою тіла менше 2 кг.

Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 34 доби (велика рогата худоба - після внутрішньом’язового введення) та 45 діб (велика рогата худоба - після підшкірного введення) та 9 діб (свині) після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Скляні флакони або флакони з багатошарового пластику, закриті гумовими пробками та завальцьовані алюмінієвими ковпачками по 20, 50, 100, 250 і 500 мл.

Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 2° С до 25° С. Зберігати окремо від продуктів харчування та кормів.
Термін придатності - 3 роки.
Після відкриття заводського упакування – 28 діб.

Власник реєстраційного посвідчення:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере, 
33500 Лібурн 
Французька Республіка

СEVA SANTE ANIMALE
10 аvenue de la Ballastiere
33500 Libourne
FRANCE

Виробник готового продукту:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере, 
33500 Лібурн 
Французька Республіка 

СEVA SANTE ANIMALE
10 аvenue de la Ballastiere
33500 Libourne
FRANCE

РП№: АА-05261-01-14

Вверх