Повернутися до переліку препаратів

- розчин для ін’єкцій

Опис
Прозорий розчин від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

Склад
100 мл препарату містить діючу речовину:
марбофлоксацин - 10 г.
Допоміжні речовини: глюконолактон, вода для ін’єкцій.
Фармакологічні властивості
Марбофлоксацин - синтетичний антибіотик групи фторхінолонів, активний проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp..) і грамнегативних мікроорганізмів (Escherichia coli, Klebsiella spp., Pasteurella spp., Pseudomonas spp., Salmonella spp. Mannheimia spp.), а також проти мікоплазм (Mycoplasma spp.).
Механізм бактерицидної активності марбофлоксацину полягає в порушенні синтезу
ДНК-гірази, що призводить до загибелі мікроорганізму.

Застосування
Велика рогата хубода: лікування тварин, хворих на гострі мастити, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (P. multocida, M. haemolytica, H. somni. E. Сoli), чутливими до марбофлоксацину.
Свині: лікування тварин, хворих на синдром метрит-мастит-агалактія (ММА), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до марбофлоксацину.

Дозування
Велика рогата худоба – при захворюваннях органів дихання препарат вводять внутрішньом’язово, одноразового, в дозі 2 мл препарату на 25 кг маси тіла тварини (що дорівнює 8 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини). Якщо об’єм дози перевищує 20 мл – то її слід розділити та ввести в різні ділянки введення. При лікуванні гострих маститів препарат вводять підшкірно в дозі 1 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини (що дорівнює
2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини) на добу, курс лікування - 3 доби. Для підвищення ефективності застосування препарату першу ін’єкцію рекомендовано ввести внутрішньовенно, в молочну вену.
Свині - внутрішньом’язово в дозі 1 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини (що дорівнює
2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла тварини). Курс лікування - 3 доби.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до марбофлоксацину чи інших антибіотиків групи хінолонів.
Не застосовувати тваринам з резистентністю до антибіотиків групи фторхінолонів (крос-резистентність).

Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється для великої рогатої худоби через 3 доби (при внутрішньом’язовому введення) та 6 діб (при підшкірному введення), а також для свиней - через 4 доби після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 72 (при внутрішньом’язовому введення) та 36 годин (при підшкірному введення) після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Слід ретельно дотримуватись рекомендацій, зазначених у листівці-вкладці, оскільки підвищення дозування може сприяти виникненню резистентності мікроорганізмів до марбофлоксацину. Не змішувати препарат в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Форма випуску
Пластикові флакони, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 50, 100, 250 та 500 мл. Вторинна упаковка - картонна коробка.

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від 5° до 25°С.
Термін придатності – 3 роки.
Термін придатності після відкриття флакону: 28 діб за умов зберігання в сухому, темному місці при температурі від 50 до 8 С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн 
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
33500 Libourne
France

 
Виробник готового продукту:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн 
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
33500 Libourne
France

РП№: АА-04213-01-13

Вверх