Повернутися до переліку препаратів

- інтравагінальний пристрій з аплікатором

Опис
Вагінальний пристрій білого кольору трикутної форми з пластиковим хвостом, комплектується пристрій аплікатором.

Склад
1 вагінальний пристрій містить діючу речовину:
прогестерон 1,55 г.
Допоміжні речовини: поліамідна основа, покрита етил вінілацетатом.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QG03DA04 – гормони статевих залоз (гестагени).
Прогестерон - гормон жовтого тіла яєчників, який впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему за принципом зворотного зв'язку, і впливає головним чином на пригнічення секреції гонадотропін-релізинг гормону (GnRH), а отже, на секрецію лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Високі концентрації прогестерону перешкоджають викиду гіпофізом фолікулостимулюючого (ФСГ) і лютеїнізуючого гормонів (ЛГ), пригнічуючи, таким чином, еструс і овуляцію. Різке падіння концентрації прогестерону протягом 1 години призводить до дозрівання фолікула, настанню еструсу і овуляції.
Прогестерон швидко абсорбується після вагінального введення, зв'язується з кортикостероїд-зв'язаним глобуліном і альбуміном сироватки крові, має ліпофільні властивості і акумулюється в жировій тканині та органах, що містять прогестеронові рецептори. Прогестерон метаболізується в печінці, період напіввиведення становить 3 години, максимальної концентрації (С max 5 мкг / л) досягає через 9 годин. Основна частина прогестерону виводиться з жовчю і незначна частина з сечею.

Застосування
Препарат застосовують коровам і фізіологічно зрілим телицям для синхронізації еструсу за наявності статевих циклів і стимуляції і синхронізації еструсу за відсутності статевих циклів.

Дозування
Препарат застосовують коровам і фізіологічно зрілим телицям одноразово вагінально в дозі 1,55 г прогестерону (один пристрій) на тварину протягом 7 діб.
Коровам з статевими циклами препарат застосовують у комбінації з простагландином, який вводять за 24 години до видалення пристрою.
Коровам з відсутніми статевими циклами препарат застосовують у комбінації з простагландином, який вводять за 24 години до видалення пристрою, і хоріонічним гонадотропіном коней (eCG), який вводять одночасно з видаленням пристрою.
Пристрій вводять за допомогою спеціального аплікатора для вагінального введення, який перед і після кожного введення чистять і дезінфікують з використанням антисептичного розчину.
Препарат виймають з алюмінієвого пакетика в гумових рукавичках і кутом, до якого прив'язаний звіст, вставляють у аплікатор до упору. Трикутну конструкцію ПРІД Дельта при цьому складають і повністю поміщають в циліндричну порожнину аплікатора, а вільні кінці хвоста проходять через спеціальний отвір і залишаються зовні аплікатора.
Дистальну частину аплікатора злегка змащують лубрикантом і обережно вводять через попередньо очищену вульву в піхву. При досягненні аплікатором дна піхви, натискають на ручку аплікатора, видавлюючи пристрій в піхву. Аплікатор обережно витягують, залишаючи зовні хвіст, прикріплений до пристрою.
Через 7 діб пристрій видаляють, обережно потягнувши за хвіст, прикріплений до пристрою.
Корів і фізіологічно зрілих телиць осіменяють через 56 годин після видалення пристрою. 

Протипоказання
Забороняють застосовувати препарат фізіологічно зрілим теличкам, тільним коровам, а також коровам і первісткам впродовж 35 діб після розтелу; при інфекційних та неінфекційних захворюваннях статевих шляхів.

Застереження
Для досягнення кращого ефекту перед введенням прогестерону рекомендують провести додаткове дослідження з метою визначення фази циклічної активності яєчника.
Ослаблені тварини можуть слабо реагувати на лікування препаратом.
Пристрій призначений тільки для одноразового застосування.
Препарат не акумулюється в організмі тварин.

Форма випуску
Картонна коробка, що містить 10, 25, 50 або 100 саше, в кожному саше по 1 вагінальному пристрою.
Картонна коробка, що містить 1 аплікатор та 25 або 50 саше, в кожному саше по 1 вагінальному пристрою.
Поліетиленова коробка, що містить 50 саше, в кожному саше по 1 вагінальному пристрою.
Поліетиленова коробка, що містить 1 аплікатор та 50 саше, в кожному саше по 1 вагінальному пристрою.
Саше, що містять по 10 вагінальних пристроїв.

Зберігання
Зберігати в сухому захищеному від світла місці за температури 0 - 25 0С.
Термін придатності - 3 роки. Після відкриття заводського упакування вагінальні пристрої слід застосувати впродовж 6 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
Франція

Ceva Sante Animale
10 avenue de la вallastière
33500 Libourne
France

Назва та місцезнаходження виробника готового продукту

Сева Санте Анімаль
З.І. Тре ле Буа
22600 Лудеак
Франція

Ceva Sante Animale
Z.I. Tres le Bois
22600 Loudeac
France

 РП№: АА-05263-01-14

Вверх