Повернутися до переліку препаратів

- вакцина жива ліофілізована проти віспи птиці

Назва ветеринарного препарату
СЕВАК ФП Л, CEVAC FP L - вакцина жива ліофілізована проти віспи птиці.

Склад
Одна доза вакцини містить:
вірус віспи птиці, штам Cutter щонайменше 102,7 EIД50
Допоміжні речовини: циклодекстрин, сахароза.

Фармацевтична форма
Ліофілізат.

Імунобіологічні властивості
Вакцина рекомендована для активної імунізації курчат проти віспи птиці. Імунітет формується протягом 7-10 діб після щеплення і триває протягом всього життя птиці.

Вид тварин
Кури.

Показання до застосування
Для активної імунізації курчат, починаючи з 4-х тижневого віку, проти віспи птиці.

Протипоказання
Відсутні.

Застереження при застосуванні
Щепленню підлягає лише клінічно здорова птиця. Вакцину слід використовувати з розрахунку, наприклад, 20 000 доз вакцини на 19 450 голів птиці, не рекомендовано збільшувати дозу.
Вся птиця повинна бути щеплена одночасно. Влітку вакцину вводять впродовж самого прохолодного періоду доби.

Взаємодія з іншими засобами
Не встановлена, тому не рекомендовано разом з вакциною застосовувати інші препарати.

Особливі вказівки при несучості
Застосування при несучості не рекомендоване.

Спосіб застосування та дози
Курчат слід вакцинувати починаючи з 4-х тижневого віку методом проколу перетинки крила (Wing-web).Ревакцинація може бути проведена  не пізніше ніж за 4 тижні до початку несучості. Ревакцинація не проводиться у випадку правильного проведення первинної вакцинації.
Метод проколу перетинки крила "Wing-web".
Для розчинення ліофілізованої вакцини використовують розчинник, 10 мл якого містить 1,5 мл гліцерину (87%) і 8,5 мл очищеної води. Необхідно  наповнити флакон з вакциною розчинником до 3/4 об'єму. Розчинену вірусну суспензію слід ввести у флакон з залишком розчинника. Вакцину рекомендовано вводити за допомогою 2-зубцевого аплікатора для введення вакцини в перетинку крила, що призначений для чіткого попадання вакцини в канавки голки.  Необхідно опустити аплікатор у вакцинний розчин, злегка торкаючись голкою краю флакона, що унеможливлює втрати вакцини, ввести вакцину в нижню частину перетинки крила птиці, уникаючи введення в кістки. Слід опускати аплікатор перед кожним введенням.
На 7-10 добу після вакцинації спостерігають утворення незначної припухлості: це означає, що вакцина "діє". Добре виражена реакція - ознака успішного введення. Поствакцинальна реакція не відмічається у попередньо імунізованої птиці або у випадку неправильного застосування.

Побічні ефекти
При дотриманні рекомендацій під час проведення вакцинації побічна дія не відмічається. Через 4-5 діб після вакцинації спостерігають утворення припухлості і почервоніння - місцева реакція, що підтверджує адекватну відповідь на щеплення і яка зникає протягом 2-3 тижнів.

Період виведення (каренції)
Нуль діб.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі застосовують ВІП
Перед початком роботи необхідно ознайомитись із правилами роботи з ветеринарними імунобіологічними засобами  й ретельно їх дотримуватись. Будьте обережні у поводженні з вакциною, уникайте контакту з очима. У разі самовведення слід негайно звернутися до лікаря.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВІП, способи його знешкодження і утилізації
Утилізацію усіх відкритих під час проведення процедури вакцинації флаконів з вакциною слід здійснювати у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Термін придатності
24 місяці.

Умови зберігання і транспортування
Зберігати в захищеному від світла місці за температури від 2 °C до 8°C.

Упаковка

Скляні флакони по 1000 доз, закриті гумовими корками та пробками й завальцьовані алюмінієвими ковпачками, упаковані в картонні коробки по 20 флаконів у кожній.

Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення
Сева Санте Анімаль, Зоне Індустріелле Ла Баластіере, 33500 Лібурн, Франція.

Назва та місцезнаходження виробника
Сева-Філаксія Ветеринарі Байолоджикалс Ко Лтд, 1107 Будапешт, Сзаллас 5, Угорщина.

Правила відпуску
За рецептом.

Додаткова інформація
Якщо препарат не відповідає вимогам листівки-вкладки або виникли ускладнення, застосування цієї серії негайно припиняють і повідомляють Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ) та постачальника (виробника). Одночасно з посланцем у ДНКІБШМ направляють, відповідно до “ Вказівки про порядок пред’явлення рекламацій на біологічні препарати, що призначені для застосування у ветеринарній медицині ” від 03.06.98 № 2 три нерозкриті флакони цієї серії препарату за адресою: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 30, ДНКІБШМ.

РП№:ВА-00122-02-09

Вверх