Повернутися до переліку препаратів

СЕВАКСЕЛЬ RTU

суспензія для ін’єкцій

Опис
Суспензія жовтого кольору.

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
цефтіофуру гідрохлорид                               50 мг
Допоміжні речовини: кремній діоксид колоїдний, сорбітан олеат, пропіленгліколь дикаприлокапрат.

Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01DD90 – Цефтіофур.
Цефтіофур – антибіотик цефалоспоринового ряду третього покоління, активний проти грампозитивних (Streptococcussuis, Arcanobacteriumpyogenes) та грамнегативних (Escherichiacoli, Pasteurellamultocida, Actinobacilluspleuropneumoniae, Mannheimiaspp., Bordetellabronchiseptica, Haemophilussomnus, Fusobacteriumnecrophorum, Bacteroidesmelaninogenicus) мікроорганізмів, включаючи штами, що продукують β-лактамазу та деякі анаеробні бактерії.
Цефтіофур інгібує активність ферменту транспептидазу ,що порушує синтез пептидоглюкану - мукопептиду клітинної оболонки, це призводить до порушення росту клітинної стінки мікроорганізму і лізису бактерій.
При введенні в організм цефтіофур добре всмоктується із місця введення, метаболізується до десфуроілцефтіофуру, який особливо добре проникає в інфіковані органи та тканини організму і не втрачає активності в т.ч. у некротизованих тканинах.
Цефтіофур володіє високою біодоступністю і через 2–4 години після одноразового внутрішньом’язового застосування досягає максимальної терапевтичної концентрації. Період напіввиведення становить 12–16 годин. Цефтіофур виводиться з організму тварин, в основному, з сечею та фекаліями.

Застосування
Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами, лікування тварин, хворих на гострий некробактеріоз (гнійний пододерматит, копитна гниль), а також гострий післяродовий (післяопераційний) метрит, впродовж 10 днів після отелення, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurellamultocida, Mannheimiahaemolyticaта Haemophilussomnus, Bacteroidesmelaninogenicus, Porphyromonasasaccharolytica, Escherichiacoli, Arcanobacteriumpyogenesта Fusobacteriumnecrophorum), чутливими до цефтіофуру.
Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae, Streptococcus suis), чутливими до цефтіофуру.

Дозування
Велика рогата худоба: підшкірно в дозах:
при респіраторних захворюваннях - 1 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла тварини на добу, що становить 1 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини на добу протягом 3–5 діб.
при гострому некробактеріозі - 1 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла тварини на добу, що становить 1 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини на добу протягом 3 діб.
при гострому післяродовому метриті - 1 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла тварини на добу, що становить 1 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини на добу протягом 5 діб.
У випадку гострого післяродового метриту в деяких випадках може знадобитися додаткова підтримуюча терапія.
Свині: внутрішньом’язово в дозі 3 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла тварини на добу, що становить 1 мл препарату на 16 кг маси тіла тварини на добу протягом 3 діб.
Перед застосуванням флакон з препаратом ретельно струшують.
Щоб забезпечити правильне дозування, слід якомога точніше визначити масу тіла тварини. Подальші ін'єкції необхідно вводити у різні місця введення. Оскільки флакон не слід відкривати більш ніж 50 разів, користувачу слід обрати більш відповідний розмір флакона.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до цефтіофуру чи β-лактамних антибіотиків. Не вводити внутрішньовенно.
Не застосовувати тваринам у разі виникнення резистентності до інших цефалоспоринів та β-лактамних антибіотиків.
Не застосовувати домашній птиці через ризик поширення антимікробної резистентності до антибіотиків людям.

Застереження
Не рекомендують використовувати препарат для профілактики у випадку затримки посліду.
Забій тварин на м'ясо дозволяють через 8 діб (велика рогата худоба) та 5 діб (свині) після останнього застосування препарату. Молоко дозволяють споживати без обмежень. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Пластикові флакони, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 100 та 250 мл. Вторинне упакування - картонна коробка.

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від  5 °С  до 25 °С.
Термін придатності – 3 роки. Після першого відкриття флакону препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання за температури    від 5 °С до 8 °С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
33500 Libourne
France

Виробник готового продукту

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере,
33500 Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
33500 Libourne
France

РП№: АА-03983-01-12

Вверх