Повернутися до переліку препаратів

- розчин для ін’єкцій

Опис
Прозорий розчин світло-жовтого кольору.

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
спектиноміцин (дигідрохлорид пентагідрат) – 100,0 мг.
Допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію метабісульфіт, цитрат натрію, безводна лимонна кислота, вода очищена.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01XX04 – Спектиноміцин.
Спектиноміцин – антибіотик, що належить до групи аміноглікозидів. Він гальмує синтез протеїнів стінки бактерії. Препарат володіє бактерицидною дією проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (Рasteurella spp., Haemophilus spp., Mycoplasma spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp.).
При внутрішньом’язовому введенні спектиноміцин швидко всмоктується і проникає в усі органи і тканини організму. Максимальна концентрація препарату в крові досягається через 1 годину після застосування спектиноміцину.
Спектиноміцин розподіляється рівномірно в позаклітинному просторі всіх тканин організму, досягаючи високих концентрацій в міжклітинній рідині та секреті бронхіальних залоз.
Спектиноміцин виводиться з організму в незміненому вигляді із сечею. Виділення з сечею проходить завдяки гломерулярній фільтрації, без впливу активності тубулярної секреції.

Застосування
Велика рогата худоба, свині, вівці, коні: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, травного каналу, що спричинені мікроорганізмами (Mycoplasma spp., Salmonella spp., Coliform spp. та Pasteurella spp.), чутливими до спектиноміцину.
Кури-бройлери: лікування птиці, хворої на мікоплазмоз, сальмонельоз, холеру, синовіт, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до спектиноміцину.
Індики: лікування птиці, хворої на мікоплазмоз, синусит, пастерельоз, синовіїт, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до спектиноміцину.

Дозування
Внутрішньом'язово (велика рогата худоба, вівці, кози, коні, свині).
Внутрішньом'язово, підшкірно або в придаткові пазухи (птиця).
Велика рогата худоба - у випадку респіраторних захворювань, що спричинені мікроорганізмами, такими як Mycoplasma spp. та Pasteurella spp. доза становить 20 мг спектиноміцину на 1 кг маси тіла, через кожні 24 години (2 мл препарату на 10 кг маси тіла на добу) протягом 3 діб. При лікуванні захворювань органів дихання, травного каналу, що спричинені іншими мікроорганізмами, чутливими до спектиноміцину, доза становить 20 мг спектиноміцину на 1 кг маси тіла, через кожні 12 годин (2 мл препарату на 10 кг маси тіла 2 рази на добу (вранці і ввечері)) протягом 3-х діб,
Вівці, кози, коні, свині - 20 мг спектиноміцину на 1 кг маси тіла, через кожні 12 годин (2 мл препарату на 10 кг маси тіла, два рази на добу (вранці і ввечері)) протягом 3-х діб.
Свійська птиця (кури-бройлери, індики) - 20 мг спектиноміцину на 1 кг маси, тіла через кожні 12 годин (2 мл препарату на 10 кг маси тіла, два рази на добу (вранці і ввечері)) протягом 3-х діб.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до спектиноміцину.
Не застосовувати курям–несучкам, яйця яких використовують для споживання людьми.

Застереження
Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяють через 30 діб (велика рогата худоба, вівці, свині, птиця) після останнього застосування препарату. Споживання молока дозволяють через 3 здоювання після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Скляні флакони, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 20, 100, 250, 500 мл.

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце, при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності - 24 місяці.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере, 
33500 Лібурн 
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la вallastière
33500 Libourne
France

Виробник готового продукту

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере, 
33500 Лібурн 
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la вallastière
33500 Libourne
France

РП№: АА-02175-01-11

Вверх