Повернутися до переліку препаратів

ТЕТРАВЕТ П.Д.

- розчин для ін’єкцій

Опис
Прозорий розчин від жовтуватого до темно-жовтого кольору.

Склад
100 мл препарату містить діючу речовину:
окситетрациклін (дигідрат)    - 20 г.
Допоміжні речовини: натрію гідроксиметан сульфінат, магнію оксид, диметилацетамід, моноетаноламін, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості
Тетравет П.Д. - препарат пролонгованої дії, що містить діючу речовину окситетрациклін. Окситетрациклін належить до групи тетрациклінів. Він гальмує синтез протеїнів бактерій та володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, наприклад, Pasteurella spp., Salmonella spp., Haemophilus spp., Actinobacillus spp., Bordetella spp., Proteus spp., Fusobacterium spp., Corynabacterium spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Erysipelothrix spp., Moraxella spp., а також мікоплазм (Mycoplasma spp.), рикетсій ( Rickettsia spp.) та хламідій (Chlamydia spp.).
Фармакокінетичні властивості окситетрацикліну визначаються його амфотерними властивостями та розчинністю в жирах: після введення, окситетрациклін широко та рівномірно розподіляється в організмі. У більшості тканин концентрація окситетрацикліну перебуває на рівні  концентрації у плазмі крові. Підвищення місцевої васкуляризації (у зв'язку з гострою запальною реакцією) сприяє кращому поширенню окситетрацикліну, отже, концентрація його в тканинах збільшується. Окситетрациклін виводиться, в основному, з сечею та жовчю.

Застосування
Велика рогата худоба: лікування тварин, хворих на пастерельоз, актинобацильоз, пневмонію,  плеврит, копитну гниль, абсцеси, кератокон’юнктивіт, ранову інфекцію, що викликані мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.
Вівці, кози: лікування тварин, хворих на пневмонію, перитоніт, копитну гниль, мастит, метрит, гнійний артрит, абсцеси, ранову інфекцію, що викликані мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.
Свині: лікування тварин, хворих на пастерельоз, пневмонію, плеврит, синдром MMA, гнійний артрит, атрофічний риніт, бешиху, абсцеси, ранову інфекцію, що викликані мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.

Дозування
Глибока внутрішньом’язова ін’єкція в дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла (20 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла) одноразово, за потреби повторити через 3 доби.
Якщо об’єм дози ін’єкції перевищує 20 мл для великої рогатої худоби, 10 мл - для свиней  та 5 мл - для овець, кіз, її розділяють і вводять у різні ділянки тіла.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до окситетрацикліну або інших компонентів препарату.
Не застосовувати при виявленій резистентності до окситетрацикліну, а також тваринам з нирковою та печінковою недостатністю.
Не рекомендовано застосовувати препарат котам, собакам та коням.

Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяють через 21 добу після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяють через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Двовалентні або тривалентні катіони (Mg2+, Fe3+, Al3+, Ca2+) можуть утворювати хелати з тетрациклінами.

Форма випуску
Скляні флакони, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по100 та 250 мл.
Пластикові флакони, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 50, 100, 250 та 500 мл.  

Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10  С до 25  С.
Термін придатності -3 роки.
Після першого відбору із флакона препарат використати протягом 28 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 10  С до 25  С.

Для застосування у ветеринарній медицині!
Власник реєстраційного посвідчення:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере
33500  Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
33500 Libourne
France

Виробник готового продукту:

Сева Санте Анімаль
10 авеню де ла балластіере
33500 Лібурн
Франція

Сeva Sante Animale
10 avenue de la ballastière
33500 Libourne
France

РП № АА-00819-01-10

Вверх