Повернутися до переліку препаратів

- розчин для зовнішнього застосування

Опис
Прозорий розчин блідо-жовтого кольору.

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
динотефуран               54 мг
перметрин                   397 мг
пірипроксифен           4,48 мг
Допоміжні речовини: N-октил-2-піролідон, N-метил піролідон.

Фармакологічні властивості
АTCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (ATCvet QP53АС04, перметрин)
Перметрин, що входить до складу препарату Вектра® 3D, є синтетичним піретроїдом, механізм дії якого полягає у блокуванні проведення нервового імпульсу в організмі ектопаразита за рахунок зниження проникності мембран для іонів натрію, що призводить до незворотного паралічу і його загибелі.
Динотефуран – похідний гуанідину, належить до нейротоксинів класу неонікотиноїдів, діє на постсинаптичні ацетилхолінові рецептори нервової системи, спричиняючи загибель ектопаразитів.
Пірипроксифен – аналог ювенільного гормону, що регулює ріст і розвиток комах, у тому числі і бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу метаморфозу комах.
При нашкірному нанесенні, речовини, що входять до складу препарату, кумулюються в епідермісі, волосяних фолікулах і сальних залозах, що сприяє довготривалій контактній інсектоакарицидній і репелентній дії.

Застосування
Лікування собак при ураженні блохами (Siphonapteraspp.), вошами (Sipunculataspp.) й волосоїдами (Trichodectidesspp.). Інсектицидна ефективність триває протягом 1 місяця, овіцидна та ларвіцидна – 2 місяці. Також препарат рекомендується застосовувати у комплексній терапії алергічного дерматиту, спричиненого укусами бліх.
Лікування собак при ураженні кліщами Rhipicephalussanguineus, Ixodesricinus,Dermacentorreticulatus. Репелентна та акарицидна ефективність проти Rhipicephalussanguineus та Ixodesricinusтриває 1 місяць, проти Dermacentorreticulatus до 3-х тижнів.
Лікування собак при ураженні мухами-жигалками, комарами, мошками й москітами (Stomoxyscalcitrans, Aedesaegypti, Culexpipiens, Simuliumgaleratum, Phlebotomusperniciosus). Інсектицидна та репелентна ефективність триває 1 місяць.

Дозування
Препарат застосовують шляхом топікального (крапельного) нанесення на суху непошкоджену шкіру в недоступному для злизування тваринам місці (між лопатками). Мінімальна рекомендована доза становить 6,4 мг динотефурану/кг маси тіла тварини, 0,6 мг пірипроксифену/кг маси тіла тварини та 46,6 мг перметрину/кг маси тіла тварини, що еквівалентно 0,12 мг препарату/кг маси тіла тварини.
Препарат наносять на шкіру в декількох місцях у дозах:

Маса тіла тварини, кг

Колір кришечки аплікатора

Об’єм піпетки, см3 (мл)

Кількість піпеток, шт

Кількість нанесень

1,5 – 4,0 

Жовтий

0,8 

1

1

4,1 – 10,0

Бірюзовий

1,6 

1

2

10,1 – 25,0 

Блакитний

3,6 

1

3

25,1 – 40,0 

Фіолетовий

4,7 

1

3

40,1 – 65,0 

Червоний

8,0 

1

4

Повторну обробку протягом сезону активності ектопаразитів слід проводити за показами, але не частіше ніж один раз у 30 діб.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату!
Не застосовувати препарат цуценятам віком до 7 тижнів, собакам масою тіла до 1,5 кг, старим, хворим та ослабленим тваринам!
Категорично забороняється застосовувати препарат котам, оскільки він містить у своєму складі перметрин!

Застереження
Уникати попадання препарату на слизові оболонки. Не наносити препарат на вологу чи пошкоджену шкіру. Не купати тварин 48 годин після застосування препарату. Якщо в домі утримується декілька собак, їх необхідно усіх обробляти одночасно. Для профілактики повторного ураження тварин блохами, необхідно регулярно обробляти відповідними засобами місця перебування тварин. 
Препарат є токсичним для котів завдяки перметрину, який входить до його складу. При випадковому потраплянні препарату на шерсть або шкіру кота, його необхідно відразу змити водою з шампунем або милом. У випадку утримання котів та собак в одному приміщенні, собак оброблених препаратом утримують окремо до повного висихання препарату.
Ефективність препарату залишається високою навіть при частому купанні чи плаванні тварини.

Форма випуску
Піпетки з алюмінієво-полімерного матеріалу по 0,8; 1,6; 3,6; 4,7; та 8 мл. Піпетки упаковують в картонні коробки по 1, 3, 4, 6, 12, 24 чи 48 шт.

Зберігання
Сухе темне недоступне для дітей  місце за температури від 0 до 25 °С.

Термін придатності
3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

 Власник реєстраційного посвідчення

Сева Санте Анімаль (Франція)
10 авеню де ла балластіере, 33500 Лібурн

Ceva Sante Animale (France)
10 avenue de la ballastiere, 33500 Libourne

Виробник готового продукту

Сева Санте Анімаль (Франція)
10 авеню де ла балластіере, 33500 Лібурн 

Ei™, А Фармасьютікал Солюшн Воркс™ (Сполучені Штати Америки)
2865 Норт Кеннон Боулевард
Каннаполіс, НС 28083

Ceva Sante Animale (France)
10 avenue de la ballastiere, 33500 Libourne 

Ei™, A Pharmaceutical Solution Works™ (USA)
2865 North Cannon Boulevard
Kannapolis, NC 28083

 РП№: АА-03086-03-12 

Вверх